چاپ
برندگان مسابقه عکس و پوستر سومین همایش داروسازی بالینی

اطلاعیه :

دبیرخانه جشنواره عکس و پوستر "تجویز و مصرف منطقی دارو" از تمامی هنرمندانی که آثار خود را در جهت شرکت در مسابقه ارائه نموده­اند سپاسگذاری می­نماید.

تا پایان 12/2/1391تعداد 60 عکس و پوستر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره رسید.با نظر هیئت انتخاب متشکل از خانم­ها دکتر موسوی و دکتر جهانگرد و آقایان دکتر مقصودی و دکتر احمدوند تعداد 29 اثر به مرحله نمایشگاه و داوری نهایی راه یافتند.(16عکس و13 پوستر)

دبیرخانه با کسب اجازه از هنرمندان راه یافته به مرحله مسابقه آثار را با کیفیت مطلوب چاپ و در نمایشگاه عکس و پوستر "تجویز و مصرف منطقی دارو" به نمایش عموم گذاشت.(این نمایشگاه همزمان با سومین همایش داروسازی بالینی برگزار شد)

در روز اول برپایی نمایشگاه، هیئت داوران متشکل از آقایان دکتر جوادی و دکتر سلام ­زاده و خانم­ها دکتر فقیهی، دکتر توکلی و دکتر امینی و بر اساس فرم داوری از پیش تعیین شده، به ارزیابی آثار پرداخته و در نهایت میانگین امتیازات داده شده به هر اثر رتبه بندی انجام شد.

پیش از شروع داوری براساس نظر شورای برگزاری جشنواره، قرار بر آن شد که آثاری به عنوان آثار برگزیده رتبه­بندی و شایسته دریافت جایزه شناخته شوند که بالاتر از 75% امتیاز را کسب کنند.

نتایج داوری آثار به شرح ذیل می باشد:

در بخش عکس :

1- جناب آقای سید محمد جواد میر خلیلی از یزد 76.4

2- جناب آقای امیرعباس جاویدان از تهران و جناب آقای مصطفی نادرپور از سنندج 72.9

3- سرکار خانم مهسا بابایی از مشهد69.2

دربخش پوستر :

1- سرکار خانم سمیه صفری از تهران 90.0

2- سرکار خانم نگار ارغوانی فرد از زنجان 68.67

3- سرکار خانم نگار ارغوانی فرد از زنجان 67.92

و در نهایت با توجه به امتیازات کسب شده، جناب آقای سید محمد جواد میرخلیلی و سرکار خانم سمیه صفری مفتخر به دریافت جایزه نفر اول به ترتیب در بخش عکس و پوستر شدند که در مراسم اختتامیه سومین همایش داروسازی بالینی از ایشان تقدیر گردید.

به زودی با هنرمندانی که آثار آنها به مرحله نمایشگاه راه یافته است، تماس گرفته خواهد شد تا گواهی شرکت و هزینه پیش بینی شده برای عکس ها پرداخت گردد.
 


 
 
 
همه گروهها>پوستر>
جستجوی تصاویر
عنوان  
کلمه کلیدی         گروه
مکان
Location
نام عکاس
گروه
تاریخ ایجاد

گروههاي تعريف شده در نگارخانه به صورت ليست در اختيار شما قرار داده شده با انتخاب هر گروه ، ليست عکسهاي مربوطه نمايش داده مي شود

پوستر
  صفحه 1 از 2
سمیه آقامحمدزاده-تهران
امیر بهاری فر- همدان
مرضیه مساعد-همدان
مرضیه مساعد-همدان
میراولیایی
مهسا بابایی- مشهد
تالیا چیت ساز-گرگان
تالیا چیت ساز-گرگان
تالیا چیت ساز-گرگان
حسن ترکمندی-تهران
  صفحه 1 از 2